Autobedrijf Jos van Boxtel Oss b.v.

Longobardenweg 21, 5342 PL Oss
Telefoon: 0412-643355, E-mail: oss@josvanboxtel.nl

 

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m woensdag en vrijdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Donderdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:  10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:  08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:  08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       
 Arno van de Haterd  Huub Tiellemans Berry Wiersma Pim Tonies 
 Verkoopadviseur  Verkoopadviseur Verkoopadviseur 

Showroomassistent /

Junior Verkoopadviseur  

 088-4006807

088-4006806

088-4006805

088-4006809

 arno@josvanboxtel.nl  huub@josvanboxtel.nl berry@josvanboxtel.nl  pim@josvanboxtel.nl
       
       
 Robin van Kaathoven  Cees Tak    
Showroomassistent /

Junior Verkoopadviseur

 Directeur    
 088-4006814  088-4006800    
 robinvankaathoven@josvanboxtel.nl  cees@josvanboxtel.nl    
       
       

Patrick Kapteijns Roel van der Pas

Edwin van Dijk


Werkplaats receptionist

Werkplaats receptie / Schade expert

 Werkplaats techniek


088-4006804

088-4006801

088-4006812


patrick@josvanboxtel.nl roel@josvanboxtel.nl 

 edwin@josvanboxtel.nl

       
       
       
 Mariėlle van Rooij

 Suzanne Wijnen

Twan Verstraten


 Centrale verkoopadministratie

Administratie

Magazijn

088-4006702

088-4006804

088-4006803

 marielle@josvanboxtel.nl

 suzanne@josvanboxtel.nl

twanverstraten@josvanboxtel.nl


       
       

    In de werkplaats:

       
 Marvin Egelmeer Joop de Gouw  Artwie van Herpen  Lauri Kluitmans 
 Autotechnicus

Autotechnicus 

 Autotechnicus  Autotechnicus
       
       
 Freddy van de Wetering

Frank van den Hogen

Mario van der Doelen

 Autotechnicus  

Autopoetser

Algemeen medewerker