Autobedrijf Jos van Boxtel b.v.

Afrikalaan 16 , 5232 BD 's-Hertogenbosch
Telefoon: 073-6425840, E-mail: algemeen@josvanboxtel.nl

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       

Bart van Griensven


Martien van Ballegooij

Brian van der Heijden

Verkoopadviseur (Mitsubishi)


 Verkoopadviseur (Nissan)

Verkoopadviseur / Assistent manager

088-4006532


088-4006530 088-4006535

bartvangriensven@josvanboxtel.nl


 martien@josvanboxtel.nl

brian@josvanboxtel.nl

       
       

Jan Kunst

Lennard de Leeuw

Lars Rensen

Eric Heins

 Verkoopadviseur (Nissan)  Verkoopadviseur (Nissan)

Verkoopadviseur (Occasion Center)

Verkoopadviseur (Kia)

088-4006526

088-4006528 088-4006514

088-4006525

jankunst@josvanboxtel.nl  lennard@josvanboxtel.nl  lars@josvanboxtel.nl

ericheins@josvanboxtel.nl

       
       
 Brian Wels  

 

 

Accountmanager zakelijke markt

     
088-4006537    

brianwels@josvanboxtel.nl

   
       
       

 Ceel de Win

Adnan Hamzic 

 Dick van Herpen

Marcel van den Hurck

Jr. Werkplaats receptionist Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist

088-4006510

088-4006511 088-4006522 088-4006513

 ceel@josvanboxtel.nl

adnan@josvanboxtel.nl  dick@josvanboxtel.nl  marcelvandenhurck@josvanboxtel.nl
       
       

William Mimpen 

Ludo van der Heijden

Miranda Versluijs Erik van Uden 

 Magazijn

 Magazijn Magazijn  Magazijn 
088-4006515 088-4006517 088-4006516 088-4006516
 william@josvanboxtel.nl  ludo@josvanboxtel.nl miranda@josvanboxtel.nl   erikvanuden@josvanboxtel.nl
       
       
 Helma van Boxtel Els de Ridder  Annelies de laat  Marion Stevenaar 
 Administratie Administratie  Administratie  Administratie 
088-4006509 088-4006505 088-4006507 088-4006508
 helma@josvanboxtel.nl  els@josvanboxtel.nl annelies@josvanboxtel.nl  marionstevenaar@josvanboxtel.nl 
       
       
 Jolanda Spierings   Gerard van Boxtel  Hans van Boxtel 
 Administratie    Directeur  Directeur
088-4006504  

 jolanda@josvanboxtel.nl    gerard@josvanboxtel.nl hans@josvanboxtel.nl
       

Meer Service bij Jos van Boxtel

. .

Proefrit

Met het maken van een proefrit ervaart u of de auto naar uw wens is. Maak een afspraak wanneer het u uit komt, dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.

Proefrit aanvragen
. .

Meer informatie

Wilt u meer informatie over deze auto? Of wilt u een auto inruilen? Neem contact met ons op of kom langs in onze showroom.

Direct contact
. .

Jos van Boxtel Lease

Voordelig zakelijk of private leasen? Met onze aantrekkelijke tarieven rijdt u zorgeloos in uw nieuwe auto.

Meer over leasen