Autobedrijf Jos van Boxtel b.v.

Afrikalaan 16 , 5232 BD 's-Hertogenbosch
Telefoon: 073-6425840, E-mail: algemeen@josvanboxtel.nl

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       

Bart van Griensven

Jacques Meeuwissen Martien van Ballegooij

Brian van der Heijden

Verkoopadviseur (Mitsubishi)

Verkoopadviseur (Nissan)

 Verkoopadviseur (Kia)

Verkoopadviseur (Kia)

085-4840532

 085-4840527  085-4840530 085-4840535

bartvangriensven@josvanboxtel.nl

jacques@josvanboxtel.nl

 martien@josvanboxtel.nl

brian@josvanboxtel.nl

       
       

Jan Kunst

Lennard de Leeuw

Lars Rensen

Eric Heins

 Verkoopadviseur (Nissan)  Verkoopadviseur (Nissan)

Verkoopadviseur (Kia)

Verkoopadviseur (Kia)

085-4840526

 085-4840528  085-4840514

085-4840527

jankunst@josvanboxtel.nl  lennard@josvanboxtel.nl  lars@josvanboxtel.nl

ericheins@josvanboxtel.nl

       
       
 Brian Wels  

 

 

Accountmanager zakelijke markt

     
 085-4840537    

brianwels@josvanboxtel.nl

   
       
       

 Ceel de Win

Adnan Hamzic 

 Dick van Herpen

Marcel van den Hurck

Jr. Werkplaats receptionist Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist

 085-4840510

 085-4840511  085-4840522  085-4840522

 ceel@josvanboxtel.nl

adnan@josvanboxtel.nl  dick@josvanboxtel.nl  marcelvandenhurck@josvanboxtel.nl
       
       

William Mimpen 

Ludo van der Heijden

Miranda Versluijs Erik van Uden 

 Magazijn

 Magazijn Magazijn  Magazijn 
085-4840515 085-4840517   085-4840516 085-4840516
 william@josvanboxtel.nl  ludo@josvanboxtel.nl miranda@josvanboxtel.nl   erikvanuden@josvanboxtel.nl
       
       
 Helma van Boxtel Els de Ridder  Annelies de laat  Marion Stevenaar 
 Administratie Administratie  Administratie  Administratie 
 085-4840503  085-4840505 085-4840507  085-4840504 
 helma@josvanboxtel.nl  els@josvanboxtel.nl annelies@josvanboxtel.nl  marionstevenaar@josvanboxtel.nl 
       
       
 Jolanda Spierings   Gerard van Boxtel  Hans van Boxtel 
 Administratie    Directeur  Directeur
 085-4840504    085-4840503 085-4840503 
 jolanda@josvanboxtel.nl    gerard@josvanboxtel.nl hans@josvanboxtel.nl