Autobedrijf Jos van Boxtel b.v.

Afrikalaan 16 , 5232 BD 's-Hertogenbosch
Telefoon: 073-6425840, E-mail: algemeen@josvanboxtel.nl

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

     

Bart van Griensven

Bart van Grinsven 

Martien van Ballegooij

Brian van der Heijden

Verkoopadviseur (Mitsubishi)

 Stagiair verkoop (Mitsubishi)

 Verkoopadviseur (Nissan)

Verkoopadviseur / Assistent manager

088-4006532

 088-4006534

088-4006530 088-4006535

bartvangriensven@josvanboxtel.nl


 martien@josvanboxtel.nl

brian@josvanboxtel.nl

       
       

Jan Kunst

Lennard de Leeuw

Lars Rensen

Eric Heins

 Verkoopadviseur (Nissan)  Verkoopadviseur

Verkoopadviseur

Verkoopadviseur

088-4006526

088-4006528 088-4006514

088-4006525

jankunst@josvanboxtel.nl  lennard@josvanboxtel.nl  lars@josvanboxtel.nl

ericheins@josvanboxtel.nl

       
       
 Brian Wels

 Gerard van Boxtel 

Hans van Boxtel 

Accountmanager zakelijke markt


 Directeur  Directeur
088-4006537    

brianwels@josvanboxtel.nl

 

 gerard@josvanboxtel.nl

 hans@josvanboxtel.nl
       
       

Miranda Versluijs

Adnan Hamzic 

Maickel Rutten

Marcel van den Hurck

Werkplaats receptioniste Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist  Werkplaats receptionist

088-4006510

088-4006511

088-4006536

088-4006513

miranda@josvanboxtel.nl  

adnan@josvanboxtel.nl maickel@josvanboxtel.nl  marcelvandenhurck@josvanboxtel.nl
       
       

William Mimpen 

Ludo van der Heijden



 Magazijn medewerker

 Magazijn medewerker



088-4006515 088-4006517

 william@josvanboxtel.nl  ludo@josvanboxtel.nl    
       
       
 Helma van Boxtel

Annelies de laat 



 Administratie Administratie 

088-4006509 088-4006507

 helma@josvanboxtel.nl

annelies@josvanboxtel.nl 


       
       

In de werkplaats: 



 

Pieter Vervoort Marco Spijksma Rafel Fatohy Mark van der Aa
Autotechnicus Autotechnicus  Autotechnicus 

Autotechnicus

       
       
 Willo Storm Jordy Lommers  Johan Laurenssen  Ludy Verluys 
 Autotechnicus Autotechnicus  Autotechnicus 

Werkplaats Chef

       
       
 Erik van Uden Remo de Louw  Marcel van Aalsvoort  Chris Possemis 
 Autotechnicus  Autotechnicus   Autotechnicus  Autotechnicus 
       
       
 Dick van Herpen    
Werkplaats Chef    
       
       
       
       
       
       

Meer Service bij Jos van Boxtel

. .

Proefrit

Met het maken van een proefrit ervaart u of de auto naar uw wens is. Maak een afspraak wanneer het u uit komt, dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.

Proefrit aanvragen
. .

Meer informatie

Wilt u meer informatie over deze auto? Of wilt u een auto inruilen? Neem contact met ons op of kom langs in onze showroom.

Direct contact
. .

Jos van Boxtel Lease

Voordelig zakelijk of private leasen? Met onze aantrekkelijke tarieven rijdt u zorgeloos in uw nieuwe auto.

Meer over leasen