Autobedrijf Jos van Boxtel Oss b.v.

Longobardenweg 21, 5342 PL Oss
Telefoon: 0412-643355, E-mail: oss@josvanboxtel.nl

 

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m woensdag en vrijdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Donderdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:  10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:  08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:  08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       
 Arno van de Haterd  Huub Tiellemans Berry Wiersma Pim Tonies 
 Verkoopadviseur  Verkoopadviseur Verkoopadviseur 

Showroomassistent /

Junior Verkoopadviseur  

 088-4006807

088-4006806

088-4006805

088-4006809

 arno@josvanboxtel.nl  huub@josvanboxtel.nl berry@josvanboxtel.nl  pim@josvanboxtel.nl
       
       
 Robin van Kaathoven  Cees Tak   Roel van der Pas 
Showroomassistent /

Junior Verkoopadviseur

 Directeur    Werkplaats receptie / Schade expert
 088-4006814  088-4006800    088-4006801
 robinvankaathoven@josvanboxtel.nl  cees@josvanboxtel.nl    roel@josvanboxtel.nl 
       
       
Bob Doetjes Patrick Kapteijns Roy van Lanen

Edwin van Dijk

Werkplaats receptionist

Werkplaats receptionist

Werkplaats receptionist

 Werkplaats techniek

088-4006803

088-4006802

088-4006804

088-4006812

bob@josvanboxtel.nl patrick@josvanboxtel.nl roy@josvanboxtel.nl

 edwin@josvanboxtel.nl

       
       
       
 Mariėlle van Rooij




 Centrale verkoopadministratie



088-4006702



 marielle@josvanboxtel.nl




       
       

    In de werkplaats:

       
 Marvin Egelmeer Joop de Gouw  Artwie van Herpen  Lauri Kluitmans 
 Autotechnicus

Autotechnicus 

 Autotechnicus  Autotechnicus
       
       

Twan Verstraten

Richard Lagarde

Frank van den Hogen

Mario van der Doelen

 Autotechnicus  Autotechnicus

Autopoetser

Algemeen medewerker

       
       
   
   








Meer Service bij Jos van Boxtel

. .

Proefrit

Met het maken van een proefrit ervaart u of de auto naar uw wens is. Maak een afspraak wanneer het u uit komt, dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.

Proefrit aanvragen
. .

Meer informatie

Wilt u meer informatie over deze auto? Of wilt u een auto inruilen? Neem contact met ons op of kom langs in onze showroom.

Direct contact
. .

Jos van Boxtel Lease

Voordelig zakelijk of private leasen? Met onze aantrekkelijke tarieven rijdt u zorgeloos in uw nieuwe auto.

Meer over leasen