Autobedrijf Jos van Boxtel Middelrode b.v.

Haffertsestraat 21, 5258 TZ Middelrode
Telefoon: 073-5032911, E-mail: middelrode@josvanboxtel.nl

 

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   09:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       

René van de Veerdonk

Hein Voets Mark Rijnbeek

James Tiemissen

Werkplaats receptionist

 Verkoopadviseur Verkoopadviseur   Verkoopadviseur

088-5016612

088-5016632 088-5016630

088-5016631

 rene@josvanboxtel.nl  hein@josvanboxtel.nl mark@josvanboxtel.nl   james@josvanboxtel.nl
       
       
 Rien Geerlings Bart van der Doelen Marjo de Leeuw Ad van Boxtel
 Werkplaats receptionist Receptionist / Autotechnicus Magazijn Kwaliteitsmanager
088-5016611 088-5016612 088-5016610 088-5016613
 rien@josvanboxtel.nl

bart@josvanboxtel.nl

marjo@josvanboxtel.nl  advanboxtel@josvanboxtel.nl 
       
       
Arjo van Schijndel  Ad van Osch Eric Verkuijlen Jos van Boxtel
Werkplaats Chef  Schade expert  Schade expert Directeur

088-5016604

088-5016620

088-5016621

088-5016600

 arjo@josvanboxtel.nl

 advanosch@josvanboxtel.nl  eric@josvanboxtel.nl jos@josvanboxtel.nl
 
       

Monique van Kreij  Maaike van Nistelrooij Jose Vissers

 Administratie Administratie   Interieurverzorgster

088-5016600 088-5016600

 monique@josvanboxtel.nl maaikevannistelrooij@josvanboxtel.nl
       
       
    In de Werkplaats:
       
Paul van Dinther   Rob van Gaal Jarno van der Rijdt 
 Autotechnicus  Autotechnicus

Autotechnicus 

 

       
       
 Scott Glaudemans Christo van Pelt

Mario van der Doelen

Piet Smits
 Autotechnicus  Autotechnicus

Algemeen medewerker

Autopoetser
       
       
 Hendri van den Crommenacker
Michael Rafferty  Roel Vogels 
 Schadehersteller
Autospuiter  Schadehersteller
       
     
       
Shell Tankstation & Carwash Jos van Boxtel:    
       
 Ans van Osch Ingrid Bissels Sjaantje van Schijndel  Sylvia van Osch 
 Shell Servicemedewerkster

Shell Servicemedewerkster 

 Shell Servicemedewerkster

Shell Servicemedewerkster