Autobedrijf Jos van Boxtel Middelrode b.v.

Haffertsestraat 21, 5258 TZ Middelrode
Telefoon: 073-5032911, E-mail: middelrode@josvanboxtel.nl

 

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 09:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   09:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   09:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

 
   

Hein Voets

Kin Wah Yim Mark Rijnbeek

James Tiemissen

 Verkoopadviseur

 Verkoopadviseur Verkoopadviseur   Verkoopadviseur

088-5016632

088-5016633 088-5016630

088-5016631

 hein@josvanboxtel.nl

kin@josvanboxtel.nl mark@josvanboxtel.nl   james@josvanboxtel.nl
       
       

René van de Veerdonk

Bart van der Doelen

Rien Geerlings

Marjo de Leeuw

 Werkplaats receptionist Receptionist / Autotechnicus

Werkplaats receptionist

Magazijn
088-5016612 088-5016612 088-5016611 088-5016610

 rene@josvanboxtel.nl

bart@josvanboxtel.nl

 rien@josvanboxtel.nl

marjo@josvanboxtel.nl 

       
     
Arjo van Schijndel  Ad van Osch Eric Verkuijlen Ad van Boxtel
Werkplaats Chef  Schade expert  Schade expert

Kwaliteitsmanager

088-5016604

088-5016620

088-5016621

088-5016613

 arjo@josvanboxtel.nl

 advanosch@josvanboxtel.nl  eric@josvanboxtel.nl

 advanboxtel@josvanboxtel.nl 

 
       
Cees Tak Monique van Kreij  Maaike van Nistelrooij Jose Vissers
Directeur  Administratie Administratie   Interieurverzorgster
088-5016600 088-5016600 088-5016600
cees@josvanboxtel.nl  monique@josvanboxtel.nl maaikevannistelrooij@josvanboxtel.nl
       
       
    In de Werkplaats:
       
Paul van Dinther   Rob van Gaal Jarno van der Rijdt 

 Scott Glaudemans

 Autotechnicus  Autotechnicus

Autotechnicus 

Autotechnicus

       
       
 Stefan van den Hoven

Piet Smits

Mario van der Doelen

Julian van Houten

Autopoetser

Autopoetser

Algemeen medewerker

Autoschadehersteller

       
       
 Hendri van den Crommenacker Sander van der Klein Michael Rafferty  Roel Vogels 
 Voorbewerker / Autospuiter Autoschadehersteller Autospuiter  Voorbewerker / Autospuiter
       
     
       
Shell Tankstation & Carwash Jos van Boxtel:    
       
 Ans van Osch Loes van Dijk Sjaantje van Schijndel  Sylvia van Osch 
 Shell Servicemedewerkster

Shell Servicemedewerkster 

 Shell Servicemedewerkster

Shell Servicemedewerkster 

    








Meer Service bij Jos van Boxtel

. .

Proefrit

Met het maken van een proefrit ervaart u of de auto naar uw wens is. Maak een afspraak wanneer het u uit komt, dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.

Proefrit aanvragen
. .

Meer informatie

Wilt u meer informatie over deze auto? Of wilt u een auto inruilen? Neem contact met ons op of kom langs in onze showroom.

Direct contact
. .

Jos van Boxtel Lease

Voordelig zakelijk of private leasen? Met onze aantrekkelijke tarieven rijdt u zorgeloos in uw nieuwe auto.

Meer over leasen