Autobedrijf Jos van Boxtel 's-Hertogenbosch b.v.

Hervensebaan 11, 5232 JL 's-Hertogenbosch
Telefoon: 073-6496633, E-mail: denbosch@josvanboxtel.nl

 

Openingstijden

 Showroom Maandag t/m donderdag: 08:00 uur - 18:00 uur  
  Vrijdag (Koopavond):   08:00 uur - 20:00 uur  
  Zaterdag:   10:00 uur - 17:00 uur  
 Werkplaats Maandag t/m vrijdag:   08:00 uur - 18:00 uur  
  Zaterdag:   08:00 uur - 12.15 uur  

 

Direct contact met onze medewerkers

       

Wouter Kerkhof

Martin Luijpen

Frenk Geenen 


 Verkoopadviseur

Verkoopadviseur

 Junior Verkoopadviseur


088-4006715

088-4006712

088-4006713


wouter@josvanboxtel.nl

martin@josvanboxtel.nl  

 frenk@josvanboxtel.nl

       
       

Rob van de Braak

Bjorn van Logten  Dirk Verdonk

Hilde van der Aa 

Werkplaats receptionist Werkplaats receptionist

Werkplaats receptionist

Autohopper: 088-4006785

088-4006731

 088-40066729 088-4006736

James: 088-4006786

 john@josvanboxtel.nl

bjorn@josvanboxtel.nl  

 dirk@josvanboxtel.nl

 hilde@josvanboxtel.nl

       
       
John Hommeles  Joep de Leijer  Bram Duijs  Rik Nanning
Magazijn Magazijn  Management assistent  Vestigingsmanager
 088-4006735

088-4006734

088-4006717

088-4006700
 john@josvanboxtel.nl  joep@josvanboxtel.nl

bram@josvanboxtel.nl

 rik@josvanboxtel.nl
       
       
Petra de Laat Gonnie van Broekhoven 

 Anouk Nanning

Anita van Uden

Gastvrouw Gastvrouw

Gastvrouw

Administratie

088-4006728 088-4006725

088-4006725

petra@josvanboxtel.nl

gonnie@josvanboxtel.nl  


anita@josvanboxtel.nl

       
       

   Marion van Sleuwen   Marielle van Rooij

   Centrale verkoopadministratie Centrale verkoopadministratie 
     088-4006701 088-4006702 
   

 marion@josvanboxtel.nl

marielle@josvanboxtel.nl 

In de werkplaats:

       

Jozef van Broekhoven

Rakesh Bhugoea 

Michel de Puit

Ronald Wall

Werkplaats Chef

Autotechnicus

Autotechnicus

Autotechnicus
088-4006738 088-4006749     
werkplaatschefhb@josvanboxtel.nl

werkplaatschefhb@josvanboxtel.nl

   
       
     
 Harrie Lansdaal Jeffrey Oudt

John Turfboer

Mike Toonen

 Autotechnicus Autotechnicus

Autotechnicus

Autotechnicus

       
       

Fajjaaz Ramdjan 

Bayram Alicikus Rajah Suthagran 

 Stefan van den Hoven

 Autotechnicus

Autopoetser  Autopoetser

 Autopoetser

       
       

 Jim Schatsbergen

Mario van der Doelen

Emiel van Menzel

 Autowasser

Algemeen medewerker

Chef aflevering

       
       
 Hans Ketelaars Hans van den Berg Bert Rutten

Geert Ruijs  

 Medewerker aflevering

Medewerker aflevering / Transport

Medewerker aflevering / Transport

Medewerker aflevering